Šis Milānas salons parādīja, ka slaveno mēbeļu zīmolu sadarbība ar autobūves grandiem veiksmīgi turpinās.

Auto

Maurizio Riva, Stefano Domenicali and Karim Rashid.

Riva 1920 & Automobili Lamborghini

Leģendārais dizainers Karims Rašids kopā ar Riva 1920 un Automobili Lamborghini radījuši mēbeļu kolekciju ar nosaukumu Authentic Living. Pieci priekšmeti – divu tipu galdi, dīvāns, krēsls un plaukts ar vijīgām formām  izgatavoti no grieķu riekstkoka un melnas ādas. „Patiesajā dzīvē” Karims Rašids vienā projektā apvienojis divas pasaules, kā arī roku darbu un nākamās paaudzes tehnoloģijas. Automobili Lamborghini prezidents Stefano Domenikali, komentējot kolekciju, atzīmēja, ka tā augstā līmenī atbilst leģendāro automobiļu Lamborghini garam.

Auto

Finesse.

Auto

Klip.

Auto

Dynamik.

Auto

Klutch.

Auto

Speed.

Poltrona Frau & Ferrari

Šoviem paredzētajā telpā Poltrona Frau tika demonstrēts jaunais, lietišķās grupas krēsls, kas tapis kolaborācijā ar grezno automobiļu zīmolu Ferrari. Ādas apdare labi sadzīvo ar inovatīvo tehnoloģiju izmantošanas rezultātiem. Šādi autozīmols demonstrēja savu izpratni par mājas komfortu. Atzīmēsim, ka šī mēbele atbilst Ferarri stilam, bet absolūti neatgādina krēslu, kas būtu izvilkts no mašīnas salona

Auto

Cockpit.

Auto

Cockpit.

Formitalia Luxury Group & Tonino Lamborghini Casa

Kompānija  Tonino Lamorghini Casa parādīja divas jaunas dīvānu un krēslu kolekcijas – Banus un Mars, kuras tapušas, pateicoties  slavenās fabrikas Formitalia (Luxury Group struktūras) meistaru pūliņiem.  Kolekcija Banus izceļas ar minimālistiskām līnijām un  miniatūrām hromētām kājiņām, bet  Mars – ar krāsām un kontrastiem. Savukārt abas kolekcijas kopā – ar augstvērtīgu ādu, maksimālu komfortu un teicamu noskaņojumu.

Auto

Bannus.

Auto

Mars.

Auto

SMars.

AutoBentley Home

Kompānija Bentley demonstrēja jauno mēbeļu kolekciju, ko izstrādājis Karlo Kolombo. Kolekcijā ietilpst praktisks moduļdīvāns Stowe ar asimetriskiem roku balstiem. Dīvāns un kušete Stamford ar izliektu muguras daļu, kas pārtop par roku balstiem, kā arī galds un krēsli Sherwood ar savu dizainu turpina „aptverošo” tematiku. Gulta Eastgate apvieno masīvumu un smalkumu, bet tās pašas sērijas kumodes dizainā atbalsojas mūsdienu arhitektūras tematika. Gaismeklis Morpeth ir smalkas kontrastu harmonijas paraugs.

Auto

Stowe.

Auto

Eastgate.

Auto

Stamford.

Auto

Stamford.

Auto

Sherwood.

Auto

Eastgate.

Auto

Sherwood.

Auto

Auto