Aļona Borisova

Senas tradīcijas apvienojot ar mūsdienu tehnoloģijām, tiek iegūts ByFly. Zīmols, kurš, kā apgalvo dizaineri, radies, keramikai saplūstot ar tīrā dizaina greznību.

Pateicoties māliem, pēc milzum daudziem eksperimentiem piedzimst jaunas formas un kombinācijas. Podnieki ar jutīgām rokām mālus meistarīgi pārvērš par daļiņu no savas dvēseles.  Šis materiāls ar keramikas tēliem, kuriem ļoti gribas pieskarties, raksta savu vēsturi.  Tieši tā ByFly dizaineri vietējo sešdesmit gadus ilgo keramikas rūpniecības pieredzi izkristalizējuši par jaunu zīmolu.

Lai gan ByFly kolekcija tirgū parādījās samērā nesen, kompānija jau paspējusi sevi apliecināt starptautiskajā arēnā un ir apbalvota ar divām prestižām German Design Award 2017 prēmijām.

Dizainere Džoana Virgalino jaunās ByFly kolekcijas raksturo kā balto sapni, kas kļūst par īstenību.  Interjera ieceres ar savu izpildījumu pārsteidz pat iztēli.  Bet baltā krāsa, kā jau vienmēr, ir ByFly vizītkarte.  Statuetes, vāzes, lampas – visi šie ierastie, kā groteskas veidotie priekšmeti, nezaudējot funkcionālismu, interjeram piešķirs dinamismu.

…Vai esat kādreiz mēģinājuši iztēloties baltu un reizē apzīmētu papīra lapu? ByFly dizainere Kristīne Domingeša ne tikai iztēlojusies, bet spējusi šo savu priekšstatu īstenot. Viņa visu pasauli redzējusi baltā krasā. Taču viņas baltajam ir daudz toņu: piesātināts balts, gaiši balts, salti balts.  Un to visu demonstrē zīmols ByFly.

ByFly

Lampa lelle

Tā ir līdzīga īstai lellei. Šī unikālā figūra rotās jebkuru telpu. Un nav svarīgi, vai tā domāta bērniem vai pieaugušajiem.

ByFly

Cirks

Te tas ir! Mūsdienīgs priekšstats par bērnībā loloto sapņu piepildījumu. No katras statuetes strāvo bērnības emocijas, kur bija košas krāsas, triku meistari, mākslinieki un patiesas jūtas.  Horizontālo un vertikālo līniju apvienojums, ko papildina animētas formas, ikvienu interjeru padarīs pievilcīgu.

ByFly

Tur, kur rozes

Elegance apvienojumā ar zināmu raupjumu.  Šī kolekcija jūsu interjeram piešķirs mazliet dumpīgu garu.

ByFly

Pūķis

Ar vēsturi piesātināts simbols.  Ja iestājaties par biežu dekora nomaiņu, tad kolekcija “Pūķis” ir domāta jums.  Tajā ir trīs dažādi priekšmeti, kas interjerā izmantojami kā vienots vesels objekts vai kā cits no cita neatkarīgi priekšmeti, ja atrodas dažādās istabās.

ByFly

Ērkšķi

Šis ir dekoratīvs risinājums visiem modes cienītājiem. Raksturīgās smailās formas kļūs par ikvienas telpas rotu.

ByFly

Getsbijs

Kolekcija “Getsbijs” liecina par vēlmi reproducēt divdesmitā gadsimta divdesmito gadu glamūru. Katrs priekšmets veidots Art Deco stilā.

ByFly

Окtо

Окtо lampas rada mājīgu atmosfēru.  To siltā gaisma aicina atslābināties un telpu piepilda ar mājīgumu.  Lampu dizains izstrādāts tā, ka gaisma izkliedējoties veido neparastu rakstu.

ByFly

1930.

Elegants arhitektūras tips, kas pilnībā simbolizē konstruktīvismu. Tas pauž vēlēšanos uzlidot augstāk, lai līniju ģeometrijā sasniegtu maksimālu virsotni.

ByFly

Kapsulas

Kolekcija sastāv no keramikas kapsulām. Visi priekšmeti ir universāli, un katru iespējams novietot atšķirīgā stāvoklī.  Kapsula var kalpot par lampas abažūru.

ByFly