Maksims Sorokins

Daudzi modes nami katru gadu laiž klajā interjera mēbeļu un aksesuāru kolekcijas. Mēs jūs iepazīstināsim ar labākajām šā gada kolekcijām.

Versace Home

Gada sākumā tika laists klajā atpūtas krēsls Stardust. Par iedvesmas avotu Donatellai Versačei kalpojusi zīmola Versace somiņa ar tādu pašu nosaukumu. Šo krēslu izcilu padara ideālā melnā āda, stilīgās metāla kniedes un pamatnes stūri ar obligāto Medūzas galvu – modes nama Versace simbolu.

Salone del Mobile ietvaros notika triju interjera līniju pirmizrāde.

Eleganto krēslu Shadov atzveltnes atkārto medūzas galvas aprises, un tie var būt izgatavoti no liekta finiera vai arī apvilkti ar ādu.

Kolekcijas Le Jardin de Versace galvenais priekšmets ir ar firmas Rubelli metalizētu žakarda audumu apvilkts dīvāns. Tas izlaists ierobežotā sērijā, tikai 12 eksemplāros, un uz katra no tiem ir pašrocīgs Donatellas Versačes paraksts. Līnijā Le Jardin de Versace ietilpst arī gultas piederumi un tekstils ar taureņu, mārīšu un bišu attēliem.

Kolekcija VM 11, kas nosaukta par godu Versace butikam Milānā, Via Montenapoleone 11, izceļas ar eleganto dizainu un saskanīgajām formām.

Shadov.

Le Jardin de Versace.

VM 11.

Le Jardin de Versace.

Stardust.

Roberto Cavalli Home

Roberto Kavalli kolekcijās jūs nekad neatradīsiet nevienu neinteresantu krāsu vai formu. Arī viņa pēdējie garadarbi ir īsta oda jutekliskumam, piesātinātām krāsām un mūsdienīgai greznībai. Īpaša uzmanība veltīta materiālu izvēlei un faktūru savienojumiem.

Kolekcija, kas bija eksponēta izstādē Salone del Mobile, kā vienmēr pilnībā atbilst modes nama stilam – ir izsmalcināta un grezna.

Gianfranco Ferre Home

Jau vairākas sezonas pēc kārtas Gianfranco Ferre Home rāda, kā mūžīgā greznība var tikt pārvērtēta atbilstoši mūsdienu prasībām.

Ascott.

Viper.

Fendi Casa

Salone del Mobile ietvaros tika parādīta mēbeļu kolekcija, kurā īpaši izcēlās dizainera Toana Nguena radītais stūra dīvāns Six Shades of Palmer. Dīvāna spilveni ir apvilkti ar sešu dažādu toņu audumu, un efekts ir tāds, it kā krāsa jūsu acu priekšā pamazām mainītos, kļūstot no tumšas par gaišu.

Six Shades of Palmer.

Armani Casa

Milānas dizaina nedēļas ietvaros savu kolekciju prezentēja Džordžio Armani. Par tās rozīnīti kļuva gulta Morfeo. Tā sastāv tikai no diviem elementiem – ar audumu apvilktas pamatnes un matrača – un rada tādu iespaidu, it kā lidinātos virs zemes.

 

Trussardi Casa

Karlo Kolombo un Gajas Trusardi tandēmā izstrādātie interjera risinājumi ideāli atspoguļo firmas Trussardi stilu. Jauno kolekciju raksturo vērtīgas koku sugas, dabiskā āda un moderni audumi.

Divano 914.

Maryl.

Louis Vuitton

Ar kolekciju Objets Nomades (“Klejotājobjekti”) ir tālāk attīstīta modernās mājas koncepcija, radot tādiem ceļotājiem paredzētas lietas, kuri raduši atpūsties ar baudu.

Šogad Bočoni pilī bija eksponēti 10 jauni Barber & Osgerby, brāļu Kampanu, Oki Sato un Marsela Vandersa izstrādājumi. Svaigu pienesumu sarūpējuši India Madavi un Tokudžins Jošioka.

Lounge, Diamond Screen. Marcel Wanders.

Talisman. India Mahdavi.

SBlossom. Tokujin Yoshioka.

Spiral. Atelier Oï.

Bell. Barber & Osgerby.

Palaver. Patricia Urquiola.

Belt. Atelier Oï.

Belt. Atelier Oï.

Bomboca. Campana Brothers.

Alexis Mabille

Parīzes dizainers Aleksiss Mabijs kompānijai Jacob Delafon izstrādājis vannas istabas dizainu franču stilā. Kolekcijā, kura tā arī saucas – La Collection, ietilpst vanna, dušas kabīne, izlietne, maisītāji un aksesuāri.

Tāpat kā radot citus savus darbus, arī šoreiz Aleksiss Mabijs ir iedvesmojies no brīnišķīgajiem sievietes ķermeņa izliekumiem un tādējādi piešķīris kolekcijai īpašu juteklisku intonāciju. Izteiksmīgu efektu rada maigo formu un strikto līniju apvienojums.

Savas ieceres īstenošanai dizainers izmantojis tādus materiālus kā baltais marmors Calacatta ar tam raksturīgo pelēko dzīslojumu un zeltījums, ar ko klāti maisītāji.

La Collection. Jacob Delafon.