Šī ir daudzpusīga kolekcija. Smalkajai līnijai Les Etoiles de la Me, kas paredzēta viesistabai, ēdamistabai un guļamistabai, par iedvesmas avotu kalpojusi porcelāna līnija Rosenthal. Tekstila kolekciju Les Etoiles de la Mer rotā apdrukas par jūras dzīļu tematiku. Bija arī unikāls krēsls Mesedia, kura apvilkšanai izmantotais materiāls ir izturīgs pret jebkuriem klimatiskajiem apstākļiem. Mesedia ir kolekcijas Versace Home 2016 simbols: tas atveido medūzas galvas formu. Līnija Via Gesù Palazzo Empire papildināta ar mīkstajām mēbelēm. Jaunais elegantais dīvāns, kas formas ziņā atgādina stilizētu burtu V, izgatavots no nubuka debeszilā krāsā. Roku atzveltnes dekorētas ar medūzas galvas attēlu.

Haute Couture interiors

Haute Couture interiors

Sadarbībā ar Jumbo Collection veidotās Roberto Cavalli Home mēbeļu kolekcijas, kā jau vienmēr, izceļas ar īpašu spožumu un patosu. Tām piemeklēti vismodernākie materiāli, tai skaitā samts, misiņš un pusdārgakmeņi. Daži priekšmeti ir aktuālajā zaļajā krāsā. Tas attiecas uz Salone del Mobile ekspozīcijā redzamajiem krēsliem un kumodēm, kuras atgādina citu uz cita sakrāmētus čemodānus.

Haute Couture interiors Haute Couture interiors

Galvenā novitāte – veselu sēriju veidojoši bronzas galdiņi, kuru virsma imitē slavenos firmas pinumus. Tā ir markas radošā direktora Tomasa Meijera un itāļu dizaineres Osannas Viskonti di Modrones kopīgās jaunrades rezultāts. Parādījusies arī mīksto mēbeļu sērija Rudi, kurā ir dīvāni, krēsls ar pufu, otomane. Uzmanību saista interesants akcents: jaunās kumodes metāla rokturus rotā firmai raksturīgais pinuma zīmējums.

Haute Couture interiors

Izstādē Salone del Mobile demonstrētajai slavenā nama tradicionālajai kolekcijai raksturīga katras detaļas elegance, katra interjera fragmenta pārdomāts risinājums. Starp favorītiem ir klasiskie izstrādājumi – naktsskapītis, svinīgi izslējušies gaismasķermeņi uz tā, respektablie krēsli un dīvāni, svinīgā goda sardzē pie spoguļa sastingušās stāvlampas…

Haute Couture interiors

Salone del Mobile ietvaros kompānija Fendi Casa demonstrēja jaunās kolekcijas – harmoniskas dizaina un modes simbiozes rezultātu. Izcēlās stilīgais dīvāns Pagoda ar mīkstiem spilveniem. Atmiņā palika mūsdienīga dizaina kumode Bryant ar makasara virsmu un veselu komplektu veidojoši galdiņi ar palisandra virsmu un tērauda konstrukcijām, kuru apdare imitē pulētu misiņu. Protams, nav aizmirsta arī šī zīmola vizītkarte – kažokādas: tās rotā sienas bra Velum. To dizainu izstrādājis Marko Konstanci, bet par iedvesmas avotu kalpojušas etniskās maskas un metāla lekāli, pēc kuriem Fendi meistari piegriež ādu. Atmiņā palikuši arī kažokādas panno Fur Tablets, kas darināti pēc Karla Lāgerfelda skicēm.

Haute Couture interiors

Starp Armani Casa demonstrētajām mēbelēm līdztekus ērtiem, minimālisma stilā ieturētiem dīvāniem ir arī dažādi galdiņi. Un visa šī daudzveidība izceļas ar nevainojamu stilu, augstu kvalitāti un cienīgu izskatu.

Haute Couture interiors

Viesistaba un guļamistaba – tās ir divas galvenās telpas, kurās cilvēks pavada lielāko laika daļu. Tāpēc ir tik svarīgi gādāt par mierīgu atmosfēru tajās. Tieši to nodrošina Emanuel Ungaro Home. Emanuel Ungaro Home un kompānijas JNL kopdarbības rezultātā tapušās mēbeles pamatoti tiek uzskatītas par īstu greznuma un pārticības simbolu, par smalkas gaumes apliecinājumu, kas uzsver neatkārtojamu stilu un neatkarību.

Haute Couture interiors Haute Couture interiors

Markas Trussardi izstrādājumus var raksturot ar diviem vārdiem: maigs miers. Taču gribas lietot arī tādus apzīmējumus kā smalkums, vieglums, vairīšanās no pompozitātes. Modes nama Trussardi dizaineri radījuši ekskluzīvu interjera dizainu Monako kuģubūvētavas Dynamiq Yachts D4 sērijas modeļu līnijai un projektam devuši nosaukumu Trussardi for Dynamiq. Mēbeļu komplektā ietilpst luksusa stūra dīvāns, krēsli Larzia, tahtas, pufi, paklāji, audumi, gaismekļi, visas telpas un klāja papildu dekors.

Haute Couture interiors

Duets – modes nams Lacroix un mēbeļu ražotājs Roche Bobois – radījis kopīgu projektu, kura sastāvā ir stila mēbeļu sērija. Šīs mēbeles uzbudina ar savu formu un līnijām, ar dāmu figūrai pieskaņotām krēslu atzveltnēm, trauslu žurnālu galdiņu, ar savos apkampienos aicinošu krēslu asimetriju. Iztēli rosina arī brīnišķīgi apgleznoti aizslietņi.

Kolekcija Art de Vivre – tas ir ceļojums uz franču stila pirmavotiem kopā ar Incroyables et Merveilleuses. Modes nams pievēršas notikumu ziņā vienam no visbagātākajiem vēstures laikmetiem – Lielajai franču revolūcijai. Kolekcija veidota par godu apbrīnojamiem un lieliskiem cilvēkiem, kas drosmīgi un vīrišķīgi izvēlējās krāsas saskaņā ar savu stilu un pārliecību.

Haute Couture interiors