Aleksejs Alekseevs

Nesen iezīmējusies jauna tendence: slaveni automobiļu zīmoli iemanto atzinību mēbeļu ražošanā.

Bentley Home: mēbeles ar vīrišķīgu raksturu

Itin visā jūtams zīmola angļu stils: no koncepcijas līdz efektīgiem interjera priekšmetu noformēšanas un apdares paņēmieniem. 2016.gada Milānas mēbeļu salonā tika demonstrēti gan atsevišķi šīs līnijas krēsli un dīvāni, gan veseli interjeri. Kā vienmēr, mēbeļu elementi sasaucas ar  Bentley automobiļu dizaina elementiem, piemēram, ar rombveida nošuvēm. Starp kolekcijas īpatnībām ir apdare ar makasaru un valriekstu koku.

Auto furniture

Aston Martin Interiors: automobiļu garā

Angļu zīmols Aston Martin un Formitalia Luxury Group parādīja jaunu kolekciju, kurā iemiesota angļu klasika. Pateicoties elegantajām krēslu, galdiņa un dīvānu kājiņām, tai nācis klāt zināms vieglums.

Auto furniture

Bugatti Home: kolekcija estētiem

Krēsli Cobra un Ettore Grand, dīvāns Royale, rakstāmgalds, gulta un naktsskapīši Lydia pieder pie Bugatti Home jaunās mēbeļu kolekcijas.  Grezno velti estētiem, kas dod priekšroku sportiskam futūrismam un augstas klases dizainam, izstrādājis itāļu dizainers Karlo Kolombo un Bugatti interjeru dizaina nodaļas vadītājs Etjēns Salomeji. Mēbeles tika demonstrētas kopā ar pasaulē pašu ātrāko hiperauto Bugatti Chiron.

Auto furniture

Tonino Lamborgini Casa: ātruma iemiesojums

Tonino Lamborghini Casa dzīvojamās telpas jaunā koncepcija, kuras iemiesotāja ir Formitalia Luxury Group, ietver mīkstās mēbeles viesistabām, guļamistabām un ēdamistabām.  Gaismasķermeņi, kas atgādina raķešu sprauslas, slavenais pulkstenis un krēsls Imola (tagad ar karbona papildinājumiem), aksesuāri – tas viss ir Tonino Lamborghini stilā, ar unikālu harizmu apveltītā stilā. Un, protams, ir firmas nošuve un agresīvā Lamborghini emblēma – satracināts vērsis.

Auto furniture