Jonas Maļinauskas

Interjera veidošana villai gleznainā vietā Francijas dienvidos, netālu no Antibas britu dizainerei Kellijai Hopenai kļuva par savdabīgu izaicinājumu.

Kelly Hoppen

Kellija Hopena

Villas īpašnieka, respektabla londonieša, īstena brita gaume bija stipri tradicionālāka par Kellijas gaumi. Pasūtītājs lūdza māju iekārtot klasiskā stilā, noteikti daudzkrāsainu, ļoti skaistu un ne pārāk sievišķīgu.

Kellija, kā jau vienmēr, iesākumā izveidoja neitrālu pamatu, bet pēc tam, izmantojot efektīgus audumus, mākslas darbus un mēbeles, kuru autori ir pasaules dizaina zvaigznes, katrā telpā salika unikālus, raksturīgus akcentus.

Mājas īpašnieku iemīļota vieta ir plašā terase ar skatu uz brīnišķīgu parku. Par šīs telpas smaguma centru Kellija izvēlējās fabrikas Heveningham vienkāršu krāsota koka taisnstūra galdu. Sēžot pie tā, saimnieki un viesi var baudīt gan maltīti, gan skaisto ainavu. Ar lakoniskajām mēbelēm harmonējošie plānie linu audumi neitrālos toņos rada relaksējošu atmosfēru, savukārt smalkie, bagātīgi rotātie Guadarte gaismas ķermeņi terases dizainam piešķir glamūra noskaņu.

Kelly Hoppen

Kelly Hoppen

Par priekštelpas galveno kompozicionālo, koloristisko un emocionālo akcentu kalpo Moissonnier spilgti sārtais galdiņš (sārtā ir mājas īpašnieku mīļākā krāsa). Lai šo krāsas dominanti atbalstītu, dizainere portjeru un spilvenu apdarē lietoja dažādas sārtā toņa nokrāsas – maigākas un arī vairāk pieklusinātas. Telpas augšdaļā noteicēja ir Birgit Israel elegantā stikla lustra. Kā stāsta Kellija Hopena, halles interjers viņas potfolio ieņem īpašu vietu: līdz šim neko līdzīgu viņa neesot darījusi.

Kamīnistabu piepilda no lielajiem logiem plūstošā dabiskā gaisma. Kellija Hopena gribēja saglabāt tās radīto viegluma un gaisīguma sajūtu, tāpēc devusi priekšroku gaišai apdarei, kompaktām, ļoti elegantām mēbelēm un ierobežojusi dekoratīvo elementu skaitu. Dizainere likusi akcentu uz dabiskumu. Viena no interjera dominantēm ir skapis visā istabas augstumā ar vecinātu fasādi, kura lejasdaļā atrodas kamīns.

Viesistabā Kellija ietur neitrālu krāsu gammu, jo šajā telpā labi jājūtas visiem ģimenes locekļiem. Šis interjers, kurā apvienoti tumšie un gaišie toņi, ir ļoti elegants.

Kelly Hoppen

Kelly Hoppen

Saimnieku guļamistabā ņemtas vērā visas pasūtītāju vēlmes. Svarīga nozīme istabas dizainā ir puķu apdrukai, kas uzsver interjera maigo, romantisko interjera raksturu. Krāšņa guļamistabas rota ir fabrikas Valerie Wade riekstkoka kabinets, kas inkrustēts. ar perlamutru

Katrai viesu guļamistabai (tādas ir četras) Kellija Hopena ir atradusi individuālu risinājumu. Vienā akcentu likusi uz košām krāsām, otrā – uz vintāžu un laika izjūtu, ko panāk ar vecinātām mēbelēm; trešā – uz smalkām apdrukām par augu valsts tematiku; ceturtajā – uz saules zibšņiem dzeltenā un oranžā krāsā.

P.S. Šobrīd Kellija Hopena ar savu bagāto pieredzi dalās skolā Kelly Hoppen Design School, veido savu aksesuāru, tapešu, mēbeļu un tekstiliju līniju, kopš 2011. gada līdz 2015. gadam telekanālā  Channel 5 vadīja šovu Superior Interiors. Starp viņas jaunrades cienītājiem bija Eltons Džonss, Bekhemu laulātais pāris, Donalds Tramps, Hilarija Klintone un daudzi citi. Kellija sarakstījusi astoņas grāmatas par dizainu.

Kelly Hoppen

Kelly Hoppen

Kelly Hoppen

Kelly Hoppen

Smalkais DK Home sienas gaismeklis un Kellijas Hopenas svečturis interjeru dara glamūru.

Kelly Hoppen

Kelly Hoppen

Kelly Hoppen

Kelly Hoppen

Kelly Hoppen

Kelly Hoppen

Kelly Hoppen

Kelly Hoppen

Džimija Mārtina darinātā gultas galvgaļa bagātīgā detalizācija trešajā viesu istabā šķietami saplūst ar skaisto zieda attēlu uz sienas virs gultas.

Kelly Hoppen

Kelly Hoppen

Kelly Hoppen