Galvenā prasība, kas tiek izvirzīta attiecībā uz ieejas durvīm, ir šāda – lai tās kalpotu kā īsts vairogs, droši aizsargājot mūs un mūsu mājokli pret nelūgtiem viesiem. Salonu un uzņēmumu, kas piedāvā metāla durvis un sola garantētu aizsardzību, ir atliku likām. Taču tikai viens uzņēmums Baltijas valstīs piedāvā durvis ar sertifikātu, kas garantē aizsardzību pret ielaušanos. Tās ir SKYDAS durvis.

Uzņēmums SKYDAS ir lietuviešu kompānijas – durvju ražotājas – UAB Plieninis skydas  oficiālais pārstāvis Latvijā. Augstā produkcijas kvalitāte un ievērojamā tehnoloģiskā izaugsme ir rezultāts, kas panākts, pateicoties visu pušu auglīgajai sadarbībai un strādāšanai pēc principa: «Tas, kas bija pieņemams vakar, nevar apmierināt rītdienas vajadzības.» Tādēļ pastāvīgi tiek izstrādāti jauni durvju modeļi un to specifiskās īpašības tiek pārbaudītas notificētās laboratorijās. Klientiem tiek piedāvāti paši veiksmīgākie, sertificētie produkti.

SKYDAS turas pie uzskata: ielikt metāla durvis bez superdrošām atslēgām nav jēgas. Tāpēc visas piedāvātās durvis tiek komplektētas ar slēdzenēm, ko izgatavojuši pasaules labākie ražotāji: ASSA, ABLOY, DORMA, CISA, ATRA-DIERRE, MUL-T-LOCK, FIAM, MOTTURA. Kā papildaizsardzības līdzekli pret uzlaušanu kompānija piedāvā SKYDAS SAFETY DEVICE. Šī unikālā ierīce ir slēdzeni aizsedzoša rūdīta metāla plāksnīte jeb aizbultnis. Tas ne tikai apslēpj slēdzenes ražotāja nosaukumu, bet arī pasargā slēdzeni no izurbšanas. Pārliecinājies par šādu papildaizsardzību, zaglis uzreiz zaudēs interesi par durvīm. Savukārt saimniekam vajag tikai pielikt speciālu magnētisku atslēgu aizbultnim, to pavilkt uz leju un… durvis var atvērt! Aizbultnis viegli paceļas uz augšu, un pieeja durvīm atkal ir slēgta.

SKYDAS pastāvīgi rūpējas par drošību un tagad piedāvā arī «apslēpto ķēdīti». Tā ļauj durvis mazliet pavērt, bet no ārpuses nav redzama, tātad arī nevar tikt sabojāta. Šis unikālais produkts ir pārbaudīts ne tikai ražošanas procesā, bet arī Viļņas Ģedimina tehniskās universitātes materiālmācības zinātniskajā laboratorijā.

Labas durvis nodrošina labu skaņas un siltuma izolāciju. Ja ieejas durvis ir ražotas uzņēmumā SKYDAS, tad otras durvis mājā nav vajadzīgas: visi skaņas un siltuma izolācijas rādītāji SKYDAS durvīm ir tikpat augstā līmenī kā pieckameru PVC logiem. Un logus taču divās rindās neliek!

…Tulkojumā no lietuviešu valodas vārds SKYDAS nozīmē «vairogs». Un šīs kompānijas produkti pilnīgi atbilst tās nosaukumam: kalpo par drošu vairogu.

skydas

skydas-003