Gulta – tas ir mājīgas atpūtas simbols, guļamistabas karaliene, tās galvenais elements. Un svarīgi, lai tā būtu ērta, nodrošinātu komfortablu un veselīgu miegu. 

Tieši tādas un tikai tādas gultas ražo somu kompānija Delux. Ģimenes uzņēmuma galvenā ražotne atrodas Igaunijas pilsētā Viljandi, no kurienes lieliskā produkcija tiek nosūtīta uz Eiropas saloniem.

– No miega kvalitātes ir atkarīga dzīves kvalitāte, – ir pārliecināts Delux vadītājs Gorans Sjoholms. – Labi guli – labi strādā. Neērta gulta var sabojāt noskaņojumu un pašsajūtu uz visu dienu. Mēs ražojam ērtas un skaistas gultas, kas spēj rotāt guļamistabu, sagādāt prieku tās iemītniekiem.

Delux izstrādājumu galvenā atšķirība ir tā, ka ar atsperēm aprīkoti gan matrači, gan izturīgie gultu karkasi, nereti arī virsmatrači. Turklāt katra atspere ir “ietērpta” atsevišķā pārvalkā. Tāpēc, kad viens partneris pieceļas no gultas, otrais to pat nejūt, turpinot mierīgi gulēt. Ir modeļi, kur atsperu skaits sasniedz pat līdz 8 tūkstošiem: gulēt uz tādas ir superērti! Kā mīkstais pildījums tiek izmantoti tikai augsti kvalitatīvi pretalerģiski materiāli. Matračiem ir dažāda cietības pakāpe, bet uz katra ir vienlīdz ērti un patīkami gulēt: tas burtiski pielāgojas tam, kurš uz tā guļ, atkārtojot ķermeņa izliekumus un saglabājot taisnu mugurkaulu.

Daudzi modeļi ir aprīkoti ar pultīm gultas galvgaļa un kājgaļa pozīcijas regulēšanai. Visu Delux izstrādājumu izturība un funkcijas tiek rūpīgi testētas.

Rīgā šīs gultas piedāvā salons Delux Dreams. Apburoši pārdevēji – konsultanti satiek pircējus… ar uzaicinājumu atgulties. Jo gultas izvēle – tas ir nopietns process. Protams, svarīga ir arī estētika: apšuvuma krāsa, galvgaļa augstums un forma, ar kājiņām vai bez, ar gultasveļas kastītēm vai bez, gultas izmēri. Bet ne mazāk svarīgi ir izmēģināt savu nākamo ložu, pārbaudīt, cik ērta gulēšana ir tajā.

… Uzturoties šajā salonā vien īsu laiku, nepārvarami sākt vilkt uz miegu, tā vien gribas “ienirt” Morfeja apskāvienos. Un tas ir saprotams: salons Delux Dreams palīdz radīt sapņu guļamistabu.

delux-002

delux