Dace Ozola

Marsel Vanders

Marsels Vanderss

Holandiešu dizainers Marsels Vanderss parādīja savu jauno mēbeļu un interjera priekšmetu kolekciju Globe Trotter, kas radīta franču zīmolam Roche Bobois.

Šī ekskluzīvā kolekcija veltīta piedzīvojumu meklētājiem un leģendārajiem avantūristiem, kuri savu ekspedīciju laikā atklājuši jaunas kultūras, kā arī retu priekšmetu kolekcionāriem.

“Šī kolekcija ir piemiņas velte piedzīvojumu meklētājiem, par kādiem mēs visi reiz esam sapņojuši kļūt. Ceļojumi dažkārt var dot tādu pieredzi, kas maina visu dzīvi. Mēs gribējām, lai katra kolekcijas sastāvdaļa šķistu kā  no tālām zemēm atvests dārgums,” paziņoja lielais fantasts Marsels Vanderss savas kolekcijas prezentācijā.

Kolekcijas sagatavošanā bija iesaistīta vesela komanda 75 cilvēku sastāvā. Centrālais eksponāts ir kumode Wonder (Brīnums), kuras sienu rotā oriģināla, autora izstrādāta apdruka. Tā tad arī kļuvusi par visas kolekcijas vadmotīvu. Kad kumodes durtiņas ir aizvērtas, redzama tikai tās centrālā sekcija, kas ir izgaismota. Atverot durtiņas, rodas iespaids, ka esi nonācis pasakā. Jāatzīmē, ka ne jau bez nolūka gaismekļi un dīvāna sāni veidoti tā, ka atgādina gaisa balonus.

Marsel Vanders

Marsel Vanders

Marsel Vanders

Marsel Vanders

Marsel Vanders