Aļona Borisova

Jaunas idejas vienmēr ir pieprasītas, īpaši patēriņa preču sektorā. Tāpēc, lai studentiem, skolu beidzējiem un jaunajiem dizaineriem, kas tikko uzsākuši karjeru un darbojas ar priekšmetu dizainu, būtu vieglāk nostiprināties biznesā, Messe Frankfurt kārtējo reizi bija noorganizējusi konkursatlasi programmai Talents izstādes Tendence ietvaros. 

Tiem, kas stingro konkursatlasi izturēja, speciālajā izstādes Tendence zonā tika ierādīti bezmaksas stendi un milzīgs informatīvs atbalsts.  Topklienti no visas pasaules šo zonu apmeklēja, lai izraudzītos jaunus trendus un jaunus talantus. Tas nozīmē, ka jaunajiem tika dota iespēja iegūt kanālus savu darbu pārdošanai un nodibināt kontaktus, kas nākotnē noteikti noderēs.

Ella Varvio.

Šīs sērijas vāzes un tasītes veidotas, smeļoties iedvesmu no zemūdens peldēšanas tematikas. Variējot materiāla biezumu, radīts iespaids, ka tie ir trīsdimensiju priekšmeti.

TalentsKarina Wendt.

Stikla pialas un pokāli ir visnotaļ mūsdienīgi.  Satriecoši smalks darbs.

TalentsSini Majuri.

Pokālu sērija Vuoksi – tā ir rotaļāšanās ar caurspīdīga un matēta stikla apvienojumu.

TalentsMarion Fortat.

Ufo Light – tā ir interesanta interpretācija par stikla svečturi neatpazīta lidojoša objekta veidolā.

TalentsLars Rank.

Ierastās tradicionālo porcelāna izstrādājumu formas ir atmestas. Šie izstrādājumi atgādina kalnu ainavas. Elementi patapināti no divdesmitā gadsimta sešdesmitajiem un septiņdesmitajiem gadiem un papildināti ar modernām formām.

Talents

Ulugbek Ahmedov.

Meistars rada jaunas proporciju, krāsu un tekstūras variācijas. Katra jauna līnija kļūst par iespaidīgu  evolūciju.

Talents

Kristina Rothe.

Papīra urnai ir drosmīgs dizaina risinājums.

TalentsIpek Kotan.

No oriģinālas formas tasītēm strāvo noslēpums. Pateicoties smalkajam darbam un detaļām veltītajai uzmanībai, ierasti sadzīves priekšmeti kļuvuši par īstām mākslas vērtībām.

TalentsHanna Krüger.

Stimulu autore guvusi, Vīnes darbnīcās  priecājoties par dizaineru darbiem. Pēc tam ar 3D iespiedtehnoloģijas palīdzību no kompozītmateriāliem izveidojusi burvīgu galdiņu un gaismasķermeni.

TalentsClemens Stier.

Rūpīgā materiālu un tehnoloģiju izvēle vainagojusies ar labiem rezultātiem. Izdevušies interesanti mākslas objekti.

TalentsNadja Racknagel.

Borsilikātu stikla izstrādājumus uztveram kā caurspīdīgu un filigrānu savijumu.

Talents

Uta Koloczek.

Porcelāna figūriņas no sērijas Chamouflage – tie ir hameleoni, kas ar jums spēlē paslēpes, ikvienu telpu padarot pievilcīgu, jo tai piešķir noslēpumainību.

Talents

Katharina Bertzbach.

Brīva figūru modelēšana vainagojusies ar rezultātu: skulptūra un postaments kļuvis par vienotu un neparastu veselumu.

Talents

Heike Roesner.

Izmantojot dažādu papīru, dizainere veido savdabīgas figūras, kas it kā risina savstarpējas sarunas. Turklāt vienmēr mīlīgas un ļoti poētiskas…

TalentsBettina Schori.

Visu nevajadzīgo var prasmīgi pārorientēt, ievirzot pareizā gultnē.  Ne jau velti mēdz teikt, ka viss jaunais ir labi aizmirsts vecais.  Šo principu var brīnišķīgi izmantot improvizācijai un jaunradei.

Talents

Sabrina Kuhn.

Dizainere no porcelāna veido uzbūves ziņā neparastus ģeometriskus dekoratīvos priekšmetus, kas noteikti kļūs par jūsu favorītiem.

Talents

MartineClair.

Lampiņas ar organiskiem lāsumiem (roku darbs!) reizē ir arī dizaina objekts.

Talents

Amnon Lipkin.

Detalizētus rasējumus dizainers sagatavoja nevis ar zīmuli, bet ar šujmašīnu.

Talents